Ramen Öğrenci Yurdu & Dorm | Gazimağusa

KIBRIS DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ | DAÜ

RAMEN ÖĞRENCİ YURDU & DORM | GAZİMAGUSA

Ramen Öğrenci Yurdu Doğu Akdeniz Kampüsü içerisinde 2015-2016 akademik yılında hizmete girecektir. Kız ve erkek öğrenci olmak üzere toplam 500 öğrenci kapasitesine sahip olup yaklaşık 10,000 m2 alan üzerine kurulmuştur. A-B olmak üzere iki ayrı bloktan oluşmaktadır.


Öğrencilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve uygun fiyata en lüks odayı sunmak için tüm odalarda mutfak,wc-banyo,dolap, çalışma masası,sandalye,mini buzdolabı, ocak, led tv, uydu sistemi, klima, telefon dahil edilmiş olup tüm mobilya ve mefruşatlar yenidir.

Öğrencilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için odaların, koridorların ve ortak kullanım alanlarının temizliği ile öğrencilerimize ait yatak takımları ücretsiz olarak yıkatılıp ütülenerek hizmetlerine sunulacaktır.

Yurdumuzda öğrencilerimizin can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla 24 saat Güvenlik Personeli ve koridorlara yerleştirilecek Güvenlik Kameraları bulunacaktır. Gerekli ihtiyaçları sunabilmek adına market, kafeterya ve çamaşırhane hizmet verecektir. 7 kattan oluşan yurdumuzda 2 adet asansör bulunacaktır.24 saat sıcak-soğuk su imkanı ve elektrik kesintilerine karşı otomatik jeneratör devreye girecektir.

YURT RESİMLERİ:

YURT ÜCRETLERİ :

ramen-ogrenci-yurdu-kibris-fiyatlari

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

Adres : Ramen Dorm Doğu Akdeniz Üniversitesi Yurtlar Bölgesi – Gazimağusa, KKTC

Telefon: +90 (392) 444 1100

Gsm 1: +90(533) 821 0030

Gsm 2: +90 (533) 821 0040

Fax: +90 (392) 365 5999

Web : http://www.ramendorms.com/

Email: info@ramendorms.com

Bir önceki yazımız olan Caretta Öğrenci Yurdu - Girne başlıklı makalemizde caretta öğrenci yurdu girne, girne dormitory ve girne öğrenci yurt fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Üye OlŞifremi Unuttum