Prime Living Dorms Öğrenci Yurdu – Gazimağusa

Gazimağusa Doğu Akdeniz Üniversitesi | DAÜ Prime Living Dorms  Özel Öğrenci Yurdu

“Uygun fiyatlara eşsiz lüks yaşam standartları” vizyonuyla projelendirilen Prime Living Lüks Öğrenci Yurdu 1 Eylül 2016 tarihinde faaliyete geçecek. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin kampüs alanı içerisinde bulunan Prime Living öğrenci yurdu tek kişilik ve çift kişilik odaların yanında 1+1 lüks deniz manzaralı suitler sunmaktadır. Kafe, restorant, spor salonu (gym) gibi sosyal alanların yanında çamaşırhane, her katta geniş ortak mutfak ve öğrencilerin eğitime yönelik ihtiyaçlarını da karşılayabilecekleri copy center ve çalışma odaları hizmetdedir.Elektrik, hızlı internet, 24 saat sıcak artılmış su, ve haftada 2 kez oda temizliği ücretsiz olarak sunulmaktadır. Gazimağusa Doğu Akdeniz Üniversitesi yurtları arasındaki kalite farkını hissettirmektedir.

Kaliteli malzeme ve lüks mobilya ile döşenen odalarda özel banyo ve tuvalet, HD yayın yapan LED TV ve büyük buzdolabı; ayrıca 1+1 suitlerde 2 adet LED TV, lüks oturma grubu ve özel mutfak mevcuttur. Kaliteli yaşam için bina içerisinde 8 adet panaromik asansör, oda içerisinde ses ve ısı izolasyonunu sağlayan çift cam pencere ve kalın izolasiyonlu ses geçirmeyen duvarlar, merkezi soğutma ve yerden ısıtma sistemi oğrencilere daha fazla konfor sağlamaktadır. Elektrik kesintilerine karşı jeneratör de mevcuttur. 24 saat güvenlik ve resepsiyon görevlilerinin hizmet verdiği tesisler kamera sistemi, yangın alarmı ile donanımlıdır. DAÜ öğrenci yurtları arasında en konforlu ve yüksek kaliteli yaşam için Prime Living kuşkusuz en iyi tercihtir.


ODA SEÇENEKLERİ

  • Tek Kişilik Standart Oda
  • Çift Kişilik Standart Oda
  • Tek Kişilik 1+1 Suit Oda
  • Çift Kişilik 1+1 Suit Oda

GALERİ

GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ VE REZERVASYON İÇİN

Prime Living (Resepsiyon)

Bir önceki yazımız olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KYK Yurt ve Burs Hizmetleri başlıklı makalemizde kıbrıs kyk, kıbrıs kyk yurt basvuruları ve kıbrıs kyk yurt ucretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Üye OlŞifremi Unuttum