Green Halls Öğrenci Yurdu – Lefke

Green Halls Öğrenci Yurdu – KKTC/Lefke

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C) / Lefke Green Halls Öğrenci Yurdu Sizin için her türlü ayrıntıyı düşünerek tasarlanmış geniş, ferah, konforlu ve doğa ile iç içe başarıya

ulaşmanızı sağlayacak bir yaşam alanı yaratıyoruz. Etkin, yenilikçi ve hızlı hizmet destekleri ile hayatınıza renk katacak, başarınıza yön verirken size mutlu bir yaşam standardı sunacağız.


Lefke yurtları ve uygun Lefke yurt fiyatları konusunda biz, sadece bir telefon kadar size yakınız.

Lefke Avrupa Üniversitesi’nin öğrencilerine sağlamış olduğu ücretsiz okul servisi güzergahında yer alan konumumuzla 2017-2018 eğitim yılı için kaçınılmaz konforu daha da yakınınıza getiriyoruz.

Yurt Özellikleri :

• Doğa  ile iç içe olan Green Halls Yurtları avrupa standartlarını sizlerle buluşturuyor.

• 7/24 güvenlik hizmeti. Kontrollü giriş çıkış.

• Yurtlarımızda her türlü teknolojik ve sportif-kültürel imkan sağlanmaktadır.

• Okulunuzdaki derslerinize daha iyi ve daha verimli yoğunlaşabilmek adına doğa ile iç içe olan yurdumuz, sessiz ortamı ile yüksek motivasyon sağlamak için büyük ayrıcalık sunmaktadır.

• Farklı kültürleri buluşturmak adına düzenlecek etkinlikler sayesinde sağlamış olduğumuz hizmet kalitesi ile fark yaratıyoruz.

• Farkımız Kalitemiz sloganıyla sizlere sunacağımız hizmetlerimiz; Gün boyu hizmet veren kafeterya, market, spor salonu, kütüphane, çamaşırhane.

Yurt İletişim Bilgileri:

Email: greenhallscontact@gmail.com

Tel: +90 533 868 6082 | +90 533 830 0888

Web : www.greenhallslefke.com

Adres : Yeşilyurt/Lefke/KKTC

Bir önceki yazımız olan Astra Plus Özel Öğrenci Yurdu - Gazimağusa başlıklı makalemizde dormitories gazimagusa, emu dormitories cyprus ve gazimağusa öğrenci yurtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Üye OlŞifremi Unuttum