Gamzeli Öğrenci Yurdu – Lefke

Gamzeli Öğrenci Yurdu – KKTC/Lefke

Gamzeli Yurdu , bölgenin kaliteli hizmeten hiç bir zaman ödün vermeyen,daima bir adım önde olma ilkesiyle faliyetlerini sürdüren Durukan LTD. şirketinin bir kuruluşudur.Şirketimiz için öncü olmak vazgeçilmez bir ilke olarak kabul etmektedir.

Sizlere en iyisini ve en güvenilir ortamı hazırlarken ilk önceliğimiz sizlerle beraber anlam kazanan bir yaşam alanı ve en önemlisi birlikte bir aile ortamı sıcaklığını oluşturmak olmuştur.


Yurdumuz 6 katlı,her katta 6 odalı toplam 35 daireden oluşmaktadır.Üniversite dahil her noktaya yürüme mesafesindedir.

Kalite Politikamız

Tüm velilerimiz ve üniversite hayatını bizimle paylaşan sevgili öğrencilerimiz.Sizlerle beraber beklentilerinizi en üst seviyede karşılamak ve standartlarımızı daima ileriye taşıyarak,güvenli,sağlıklı konaklama imkanı sağlamaktır.Huzurlu bir ortamda üniversite hayatınıza katkı sağlamak bizlerin, ana hedefidir.Ayrıca sosyal alanlar oluşturarak sizlerle beraber keyifli birliktelikler oluşturma bizleri fazlasıyla mutlu edecektir.

Gamzeli öğrenci yurdu olarak, başarı hedeflerimizi sizlerin başarısıyla taçlandırmak ve bu amaçla ileriye dönük her türlü çalışmayı yapmak önceliğimiz olacaktır.

İletişim Bilgileri:

Telefon : 0533 863 43 03

Adres : LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ ARKASI GAMZELİ YURDU GEMİKONAĞI/LEFKE /KIBRIS

E-mail : gamzeliyurdu@gmail.com

Web : http://gamzeliyurdu.com

Bir önceki yazımız olan Green Halls Öğrenci Yurdu - Lefke başlıklı makalemizde kıbrıs lefke öğrenci yurt fiyatları, kıbrıs lefke yurtları ve kıbrıs yurt fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Üye OlŞifremi Unuttum