Evolve Park Öğrenci Yurdu Gazimagusa-KKTC

Evolve Park Öğrenci Yurdu Gazimagusa-KKTC

evolve-park-ogrenci-yurdu-magosa-kibris

9 katlı kompleksimizde, sizin ihtiyaçlarınızı sizden önce düşünerek hayatınızı kolaylaştırmak için kollarımızı sıvadık. 151 oda, 250 kişilik kapasiteye sahip olan EVOLVE PARK öğrenci yurdu, market, cafe, restaurant, spor salonu ve çamaşırhanesi ile günlük hayattaki tüm gereksinimlerinizi sizlere sunuyor.


 

Yurt Özellikleri

– 2 kişilik oda içerisinde her öğrenciye ait elbise dolabı, komodin ve çalışma masası ile ortak kullanılabilen mutfak tezgâhı, duş kabin, telefon (dıştan arama alınabilir), su ısıtıcısı, mini buzdolabı, gaz ocağı ve TV bulunmaktadır.

– Oda temizliği haftada iki gün yapılmaktadır. – Öğrencilerin yurtta kullanacakları çarşaf, battaniye, nevresim setleri yurt idaresi tarafından verilecektir.

– Öğrenciler yurda sadece havlu ve benzeri özel eşyalarını getirebilirler. – Yurtta öğrencilerin ücretsiz kullanabileceği spor salonu ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca, kafe ve restoran bölümünde öğrenci bütçesine uygun ev yemekleri ile açık büfe sabah kahvaltısı da servis edilmektedir.

– Yurtta bulunan yıkama ve kurutma makinelerinde öğrenciler çamaşırlarını ücretli yıkatıp / kurutabilirler.

– Yurt ücreti içerisine elektrik, internet, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, 24 saat sıcak su ve kampüse ulaşım hizmetleri dâhildir. – Yurt içerisinde güvenlik kameraları mevcuttur.

Foto Galeri

Yurt Fiyatları

Güncel 2016 Yurt Fiyatları İçin : http://www.evolvepark.com/

evolve-park-ogrenci-yurdu-kibris-kktc-magosa-fiyatlari

 

Bir önceki yazımız olan Prime Living Dorms Öğrenci Yurdu - Gazimağusa başlıklı makalemizde dau yurt, dau yurtları ve doğu akdeniz üniversitesi yurtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Üye OlŞifremi Unuttum